"Дитячі шедеври"
Дитячі шедеври (вислови, події, уривки з дитячих творів тощо)
- "А які предмети треба найбільше вчити, щоб в майбутньому стати учителем?", -запитала мене учениця 6 класу. Я відповів. "А які предмети треба найбільше вчити, щоб в майбутньому стати лікарем?", -запитала друга учениця. Я знову відповів. І так у нас вийшла бесіда, на які навчальні предмети необхідно звертати найбільше уваги для майбутньої професії. "А я хочу стати депутатом, бо для цього нічого не треба вчити", -підсумувала нашу розмову одна з учениць. .
- На загальношкільній лінійці ми розглядали питання ввічливості, вітання. На наступному уроці я йду по коридору школи, а назустріч іде учениця 1 класу Л. Майже порівнявшись зі мною, каже: "Боже, боже! Так хочу в туалет, але "Добрий день!"
- У мене в класі, коли я ще був класним керівником, навчався учень В. Він був тихесенький, з нього і слова не витягнеш. Але, одного разу, на інформаційній годині, він тягне руку, щось хоче сказати. Я надав йому слово. Він каже: "Я читав, не пам'ятаю де, але в одній країні, я не знаю якій, щось винайшли, я не знаю що, але воно економить багато бензину, але я не знаю скільки".
- У шкільному коридорі зустрічаю учня і запитую: "Як справи?" . "Добре", -відповів учень. "А які оцінки?,-запитую. "Для мене добрі", -не задумуючись, відповів він.
-На екзамені з англійської мови учень не може нічого сказати. Я йому пропоную: "Скажи щось на англійській мові". Учень відповідає: "Джекі Чан".
- У коридорі школи під час уроку зустрічаю другокласника Андрійка, сина нашої учительки, і запитую:"Що трапилось, Андрійку?". "Захворів", - відповідає він. "І що, є температура?",-запитую. "Так, 37", -відповідає Андрійко. "Добре, іди додому і лікуйся",- порадив я. Другого дня його мама розповідає, що Андрійко так розповів про цю зустріч: "Мене директор запитав, що сталося. Я відповів, що захворів. Тоді директор запитав, чи є температура. Я відповів, що 37. Директор був у шоці!!!"
- На уроці зарубіжної літератури учні 5 класу вивчають "Хлопчик-Зірка". Після аналізу відносин Хлопчика-Зірки з матір'ю, вчителька пропонує учням розказати про свою маму. Учень А. каже:"Моя мама добра. Вона мені навіть зуби за 1400 грн вкладає"
Директор школи М.В.Сидорчук
- Дочка нашої вчительки дуже рано іде до школи. На запитання чому вона так робить, розповіла, що в неї перший урок - англійська мова, і, якщо вона на нього запізниться, то треба буде на англійській мові сказати: "Вибачте, будь ласка, за запізнення. Дозвольте сісти на місце". Ось тому і йде в школу, хоча ще не має і 8 годин.
-Діти, утворіть від даних іменників чоловічого роду іменники жіночого роду та іменники, що виражають назви дитинчат, - дала завдання Вікторія Теофілівна. Результати були такі: баран - бараниха - бараненя, півень -півниха - півненя
-Діти писали твір на екологічну тему. Ось повний твір однієї учениці: "Екологія сьогодні - це капець!"
-Учень 3 класу Влад Т. разом з мамою дивиться телевізійну передачу "Голос країни. Діти" 2015 року. У ній одна з учасниць розповідає, що, іноді, на уроках не слухає вчителя, а дивиться у вікно і думає про своє. Влад каже мамі: "Дивись, точно як я! Може мені почати співати?"
- Володя В, учень 3 класу, підійшов до вчительки світової літератури, яка була черговим вчителем, і сказав, що Альна матюкається, бо сказала "Придурок". Учителька пояснила, що так казати некультурно і неввічливо, хоча це і не є матюком. Тоді учень з цікавістю запитав: "А які слова треба казати, щоб матюкатись?"
Уривки з учнівських творів та усних відповідей учнів
- Хто така добра людина? Добра людина знає, кому зробити добре, а кому -погано.
- "Ручка з червоною пастою у руках учителя - то страшна зброя" (А.Тхоревська)
- У него были голубые глаза с родимкой на носу.
- Плюшкин наклал среди комнаты купу и всеми силами старался ее увеличить.
-У дуба є дубова кора.
- Я дуже люблю читати книжки, але через домашнє господарство, яке мають мої батьки, я не маю коли їх читати.
Люди! Читайте книжки!.
- Школа мала гарний вигляд і голова комісії запитав директоршу :"А хто ваш мацанат?"
- У Тараса Бульби було 2 сини. Так само і в мене є ще сестра Люда. Остап захищав свій народ, а Андрій продався полякам. Я хочу, як Остап, захищати свою Батьківщину. А таким, як Андрій, хай буде Люда".
- Он дал коню газу и помчался во всю прыть.
-Онегин и Ленский вышли на дуэль в одних кальсонах. И, когда они разошлись, грянул выстрел.
-Хребет потрібний для тіла, щоб голова в труси не впала.
-Жаби перед дощем ховаються у воду, щоб не змокнути.
-Щоб не вдарити себе молотком по пальцях, треба молоток тримати двома руками.
З лабораторної роботи
-Чому для реостата не беруть мідний дріт?
Тому, що він має малий опір, і життя сьогодні таке несправедливе.